Tip

Agro Cross

Neohodnotené

Pre mimoriadne náročných /foto ilustračné/


€3 440 / ks
Kategória: elektrické nákladné trojkolky
 

Toto vozidlo je určené pre náročné profesionálne podmienky.

Základ je tvorený štandardnou trojkolkou z našej ponuky, ktorá je mierne upravená a doplnená o užitočné príslušenstvo. Výhodoy oproti štvorkolkám s korbou sú veľmi zásadné. Bočnice sa otvárajú do troch strán, nie len dozadu. Korba je položená nižšie, námaha na nakladanie a vykladanie je menšia. V prednej časti neprekáža neužitočná kapota, ktorá by sťažovala prácu v stiesnených podmienkach. V neposlednej miere je dôležitá aj cena a možnosti ďalších úprav podľa priania zákazníka. 

 

Špeciálne pneumatiky

Obutie je prispôsobené použitu v teréne. Na zadnej náprave sú obuté štvorplátnové šípové pneu so samočistiacim efektom, ktoré ostanú v zábere aj pri malých pracovných rýchlostiach. Na prednom kolese je Cross pneumatika, pre dobré vedenie v koľaji, na mokrej tráve, v blate a na svahu. 

 

Výkonné osvetlenie

Pre prácu za šera a v tme, slúžia výkonné nezávislé pracovné LED reflektory. 

 

230V kdekoľvek

Na miestach, kde nie je verejná sieť, pomôže výkonný invertorový záložný zdroj, s výkonom 600Watt sínusových, napájaný priamo z trakčných akumulátorov trojkolky. Takto vybavenú trojkolku môžete použiť napríklad na núdzové napájanie obehového čerpadla a kotla, pripojiť k OFF-Grid sústavám na chate, horárni. 

 

Zväčšená priechodnosť terénom

Vedenie zadných bŕzd je umiestnené vyšsie, než štandardne. Tráva, konáre a skaly sa nezachytávajú o brzdové páky a prejazd terénom je menej rizikový. 

 

Po dohode vieme navýšiť výkon trojkolky, namontovať elektronické spätné zrkadlo + cúvaciu kameru a podľa aktuálnej ponuky ďalšie vylepšenia.